Fatih Çarşıkapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Çarşıkapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Çarşıkapı klima servisi fiyatları, Çarşıkapı klima tamiri, Çarşıkapı klima montaj, Çarşıkapı klima servis şirketi, Çarşıkapı klima servis ustaları, Çarşıkapı klima montaj servisi, Çarşıkapı klima özel servisi, Çarşıkapı klima bakımı, Çarşıkapı klima arızası, Çarşıkapı klima servisi fiyat listesi, Çarşıkapı klima sökümü, Çarşıkapı klima servis firmaları, Çarşıkapı ikinci el klima alan yerler, Çarşıkapı özel klima servisi, Çarşıkapı ikinci el klima alanlar, Çarşıkapı eski klima servisi, Çarşıkapı klima teknik bakımı, Çarşıkapı klima bakım servisi, Çarşıkapı uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çarşıkapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Çarşıkapı klima parçası, Çarşıkapı klima tamir servisi, Çarşıkapı klima ustası, Çarşıkapı klima servisi, Çarşıkapı klima yedek parçası, Çarşıkapı klima teknik servisi, Çarşıkapı klima montajı, Çarşıkapı ikinci el klima satmak istiyorum, Çarşıkapı klima servis firması, Çarşıkapı klima servisleri, Çarşıkapı klima periyodik bakımı, Çarşıkapı en iyi klima servisi, Çarşıkapı kurumsal klima servisi, Çarşıkapı ucuz klima servisi, Çarşıkapı klima servisi ücretleri, Çarşıkapı klima servis şirketleri, Çarşıkapı klima servis ustası, Çarşıkapı klima demontaj, Çarşıkapı klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çarşıkapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Çarşıkapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.