Fatih Cağaloğlu klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Cağaloğlu merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Cağaloğlu klima arızası, Cağaloğlu klima özel servisi, Cağaloğlu klima sökümü, Cağaloğlu klima bakım servisi, Cağaloğlu eski klima servisi, Cağaloğlu klima servis ustaları, Cağaloğlu klima servis şirketi, Cağaloğlu klima servis firmaları, Cağaloğlu ikinci el klima alanlar, Cağaloğlu klima tamiri, Cağaloğlu özel klima servisi, Cağaloğlu klima servisi fiyat listesi, Cağaloğlu klima montaj, Cağaloğlu ikinci el klima alan yerler, Cağaloğlu klima servisi fiyatları, Cağaloğlu klima montaj servisi, Cağaloğlu klima bakımı, Cağaloğlu klima teknik bakımı, Cağaloğlu uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cağaloğlu ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Cağaloğlu kurumsal klima servisi, Cağaloğlu klima montajı, Cağaloğlu klima servisleri, Cağaloğlu klima ustası, Cağaloğlu klima servisi, Cağaloğlu klima demontaj, Cağaloğlu klima servis şirketleri, Cağaloğlu klima tamir servisi, Cağaloğlu klima teknik servisi, Cağaloğlu klima yedek parçası, Cağaloğlu klima parçası, Cağaloğlu en iyi klima servisi, Cağaloğlu klima servisi ücret bedeli, Cağaloğlu klima servis firması, Cağaloğlu ikinci el klima satmak istiyorum, Cağaloğlu ucuz klima servisi, Cağaloğlu klima servis ustası, Cağaloğlu klima periyodik bakımı, Cağaloğlu klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cağaloğlu kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Cağaloğlu klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.