Fatih Binbirdirek klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Binbirdirek merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Binbirdirek klima özel servisi, Binbirdirek klima montaj, Binbirdirek ikinci el klima alan yerler, Binbirdirek klima servisi fiyat listesi, Binbirdirek klima bakımı, Binbirdirek klima servis firmaları, Binbirdirek eski klima servisi, Binbirdirek klima teknik bakımı, Binbirdirek klima arızası, Binbirdirek klima tamiri, Binbirdirek klima servisi fiyatları, Binbirdirek klima sökümü, Binbirdirek klima servis şirketi, Binbirdirek klima servis ustaları, Binbirdirek uygun klima servisi, Binbirdirek ikinci el klima alanlar, Binbirdirek özel klima servisi, Binbirdirek klima bakım servisi, Binbirdirek klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Binbirdirek ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Binbirdirek klima servisi ücret bedeli, Binbirdirek klima servisleri, Binbirdirek klima periyodik bakımı, Binbirdirek klima yedek parçası, Binbirdirek klima servis ustası, Binbirdirek klima teknik servisi, Binbirdirek klima montajı, Binbirdirek ikinci el klima satmak istiyorum, Binbirdirek klima servis şirketleri, Binbirdirek klima parçası, Binbirdirek en iyi klima servisi, Binbirdirek klima servisi, Binbirdirek ucuz klima servisi, Binbirdirek klima servis firması, Binbirdirek kurumsal klima servisi, Binbirdirek klima tamir servisi, Binbirdirek klima servisi ücretleri, Binbirdirek klima ustası, Binbirdirek klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Binbirdirek kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Binbirdirek klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.