Fatih Belgradkapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Belgradkapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Belgradkapı ikinci el klima alanlar, Belgradkapı ikinci el klima alan yerler, Belgradkapı klima montaj, Belgradkapı uygun klima servisi, Belgradkapı klima özel servisi, Belgradkapı eski klima servisi, Belgradkapı klima bakımı, Belgradkapı klima teknik bakımı, Belgradkapı özel klima servisi, Belgradkapı klima servis firmaları, Belgradkapı klima servis şirketi, Belgradkapı klima tamiri, Belgradkapı klima montaj servisi, Belgradkapı klima sökümü, Belgradkapı klima arızası, Belgradkapı klima servis ustaları, Belgradkapı klima bakım servisi, Belgradkapı klima servisi fiyatları, Belgradkapı klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Belgradkapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Belgradkapı klima periyodik bakımı, Belgradkapı kurumsal klima servisi, Belgradkapı klima demontaj, Belgradkapı klima yedek parçası, Belgradkapı klima servisleri, Belgradkapı klima teknik servisi, Belgradkapı klima servis ustası, Belgradkapı ikinci el klima satmak istiyorum, Belgradkapı klima servis firması, Belgradkapı klima servisi, Belgradkapı klima servis şirketleri, Belgradkapı klima tamir servisi, Belgradkapı ucuz klima servisi, Belgradkapı klima servisi ücret bedeli, Belgradkapı klima ustası, Belgradkapı en iyi klima servisi, Belgradkapı klima servisi ücretleri, Belgradkapı klima parçası, Belgradkapı klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Belgradkapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Belgradkapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.