Ayvansaray klima periyodik bakımı, Ayvansaray klima servisi, Ayvansaray klima parçası, Ayvansaray klima demontaj, Ayvansaray klima servisi ücret bedeli, Ayvansaray klima montajı, Ayvansaray klima servis ustası, Ayvansaray klima tamir servisi, Ayvansaray klima teknik servisi, Ayvansaray klima servisi ücretleri, Ayvansaray ucuz klima servisi, Ayvansaray en iyi klima servisi, Ayvansaray klima yedek parçası, Ayvansaray klima servisleri, Ayvansaray klima servis firması, Ayvansaray klima servis şirketleri, Ayvansaray kurumsal klima servisi, Ayvansaray ikinci el klima satmak istiyorum, Ayvansaray klima ustası.

Fatih Ayvansaray klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Ayvansaray merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ayvansaray ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ayvansaray kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Ayvansaray klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ayvansaray klima özel servisi, Ayvansaray eski klima servisi, Ayvansaray klima bakımı, Ayvansaray klima servisi fiyat listesi, Ayvansaray klima sökümü, Ayvansaray ikinci el klima alanlar, Ayvansaray klima servis ustaları, Ayvansaray klima tamiri, Ayvansaray klima bakım servisi, Ayvansaray klima teknik bakımı, Ayvansaray klima servis firmaları, Ayvansaray özel klima servisi, Ayvansaray klima montaj servisi, Ayvansaray uygun klima servisi, Ayvansaray klima servis şirketi, Ayvansaray klima arızası, Ayvansaray klima servisi fiyatları, Ayvansaray ikinci el klima alan yerler, Ayvansaray klima montaj.