Fatih Ali Kuşçu klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Ali Kuşçu merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Ali Kuşçu ikinci el klima alanlar, Ali Kuşçu özel klima servisi, Ali Kuşçu klima tamiri, Ali Kuşçu klima servisi fiyat listesi, Ali Kuşçu klima arızası, Ali Kuşçu klima montaj servisi, Ali Kuşçu klima özel servisi, Ali Kuşçu klima bakım servisi, Ali Kuşçu klima servisi fiyatları, Ali Kuşçu klima montaj, Ali Kuşçu klima teknik bakımı, Ali Kuşçu klima sökümü, Ali Kuşçu klima servis firmaları, Ali Kuşçu eski klima servisi, Ali Kuşçu klima servis ustaları, Ali Kuşçu ikinci el klima alan yerler, Ali Kuşçu klima bakımı, Ali Kuşçu uygun klima servisi, Ali Kuşçu klima servis şirketi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ali Kuşçu ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Ali Kuşçu klima servisi, Ali Kuşçu ucuz klima servisi, Ali Kuşçu klima servisi ücretleri, Ali Kuşçu klima teknik servisi, Ali Kuşçu en iyi klima servisi, Ali Kuşçu klima montajı, Ali Kuşçu klima servis şirketleri, Ali Kuşçu klima servisleri, Ali Kuşçu kurumsal klima servisi, Ali Kuşçu ikinci el klima satmak istiyorum, Ali Kuşçu klima periyodik bakımı, Ali Kuşçu klima parçası, Ali Kuşçu klima ustası, Ali Kuşçu klima servisi ücret bedeli, Ali Kuşçu klima servis ustası, Ali Kuşçu klima demontaj, Ali Kuşçu klima tamir servisi, Ali Kuşçu klima servis firması, Ali Kuşçu klima yedek parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ali Kuşçu kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Ali Kuşçu klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.