Fatih Akşemsettin klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Akşemsettin merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Akşemsettin klima özel servisi, Akşemsettin klima servis firmaları, Akşemsettin eski klima servisi, Akşemsettin klima montaj servisi, Akşemsettin klima teknik bakımı, Akşemsettin uygun klima servisi, Akşemsettin ikinci el klima alan yerler, Akşemsettin klima bakım servisi, Akşemsettin klima tamiri, Akşemsettin klima sökümü, Akşemsettin klima servis ustaları, Akşemsettin ikinci el klima alanlar, Akşemsettin klima montaj, Akşemsettin özel klima servisi, Akşemsettin klima arızası, Akşemsettin klima bakımı, Akşemsettin klima servis şirketi, Akşemsettin klima servisi fiyatları, Akşemsettin klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Akşemsettin ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Akşemsettin ucuz klima servisi, Akşemsettin klima tamir servisi, Akşemsettin klima servisi ücret bedeli, Akşemsettin klima servis şirketleri, Akşemsettin klima servisi ücretleri, Akşemsettin klima periyodik bakımı, Akşemsettin klima demontaj, Akşemsettin klima teknik servisi, Akşemsettin kurumsal klima servisi, Akşemsettin klima servis ustası, Akşemsettin klima ustası, Akşemsettin klima yedek parçası, Akşemsettin klima montajı, Akşemsettin en iyi klima servisi, Akşemsettin klima servisi, Akşemsettin klima servis firması, Akşemsettin ikinci el klima satmak istiyorum, Akşemsettin klima parçası, Akşemsettin klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Akşemsettin kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Akşemsettin klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.