Ahırkapı klima servisi, Ahırkapı klima parçası, Ahırkapı klima ustası, Ahırkapı klima yedek parçası, Ahırkapı en iyi klima servisi, Ahırkapı klima tamir servisi, Ahırkapı klima servis şirketleri, Ahırkapı ikinci el klima satmak istiyorum, Ahırkapı klima teknik servisi, Ahırkapı klima servisi ücretleri, Ahırkapı klima periyodik bakımı, Ahırkapı klima servisi ücret bedeli, Ahırkapı klima servis firması, Ahırkapı klima servis ustası, Ahırkapı klima servisleri, Ahırkapı klima demontaj, Ahırkapı kurumsal klima servisi, Ahırkapı ucuz klima servisi, Ahırkapı klima montajı.

Fatih Ahırkapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Fatih ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Fatih Ahırkapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ahırkapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ahırkapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Fatih Ahırkapı klimacı olarak Fatih ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ahırkapı klima servis şirketi, Ahırkapı uygun klima servisi, Ahırkapı eski klima servisi, Ahırkapı klima bakım servisi, Ahırkapı özel klima servisi, Ahırkapı klima montaj, Ahırkapı klima servisi fiyat listesi, Ahırkapı klima sökümü, Ahırkapı ikinci el klima alanlar, Ahırkapı klima servis firmaları, Ahırkapı klima özel servisi, Ahırkapı ikinci el klima alan yerler, Ahırkapı klima arızası, Ahırkapı klima teknik bakımı, Ahırkapı klima servisi fiyatları, Ahırkapı klima bakımı, Ahırkapı klima tamiri, Ahırkapı klima montaj servisi, Ahırkapı klima servis ustaları.