Eyüp Yeşilpınar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Yeşilpınar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yeşilpınar klima bakımı, Yeşilpınar klima tamiri, Yeşilpınar ikinci el klima alan yerler, Yeşilpınar klima arızası, Yeşilpınar klima özel servisi, Yeşilpınar özel klima servisi, Yeşilpınar eski klima servisi, Yeşilpınar klima montaj servisi, Yeşilpınar klima teknik bakımı, Yeşilpınar klima montaj, Yeşilpınar klima servis şirketi, Yeşilpınar ikinci el klima alanlar, Yeşilpınar klima bakım servisi, Yeşilpınar klima servisi fiyatları, Yeşilpınar klima servis firmaları, Yeşilpınar klima sökümü, Yeşilpınar uygun klima servisi, Yeşilpınar klima servisi fiyat listesi, Yeşilpınar klima servis ustaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yeşilpınar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yeşilpınar klima servis şirketleri, Yeşilpınar en iyi klima servisi, Yeşilpınar klima tamir servisi, Yeşilpınar klima servisi ücretleri, Yeşilpınar klima servisi ücret bedeli, Yeşilpınar klima ustası, Yeşilpınar ikinci el klima satmak istiyorum, Yeşilpınar klima periyodik bakımı, Yeşilpınar kurumsal klima servisi, Yeşilpınar ucuz klima servisi, Yeşilpınar klima yedek parçası, Yeşilpınar klima servis ustası, Yeşilpınar klima servisleri, Yeşilpınar klima demontaj, Yeşilpınar klima servisi, Yeşilpınar klima servis firması, Yeşilpınar klima montajı, Yeşilpınar klima parçası, Yeşilpınar klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yeşilpınar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Yeşilpınar klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.