Silahtarağa klima teknik servisi, Silahtarağa ikinci el klima satmak istiyorum, Silahtarağa ucuz klima servisi, Silahtarağa klima servisleri, Silahtarağa klima montajı, Silahtarağa klima servis firması, Silahtarağa kurumsal klima servisi, Silahtarağa klima servisi ücret bedeli, Silahtarağa klima ustası, Silahtarağa klima servis şirketleri, Silahtarağa klima yedek parçası, Silahtarağa klima periyodik bakımı, Silahtarağa en iyi klima servisi, Silahtarağa klima tamir servisi, Silahtarağa klima servisi, Silahtarağa klima demontaj, Silahtarağa klima servisi ücretleri, Silahtarağa klima parçası, Silahtarağa klima servis ustası.

Eyüp Silahtarağa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Silahtarağa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Silahtarağa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Silahtarağa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Silahtarağa klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Silahtarağa klima servisi fiyat listesi, Silahtarağa klima özel servisi, Silahtarağa uygun klima servisi, Silahtarağa klima montaj servisi, Silahtarağa klima sökümü, Silahtarağa özel klima servisi, Silahtarağa klima montaj, Silahtarağa ikinci el klima alan yerler, Silahtarağa klima bakım servisi, Silahtarağa klima servisi fiyatları, Silahtarağa klima teknik bakımı, Silahtarağa klima servis firmaları, Silahtarağa klima tamiri, Silahtarağa klima bakımı, Silahtarağa eski klima servisi, Silahtarağa klima servis ustaları, Silahtarağa ikinci el klima alanlar, Silahtarağa klima servis şirketi, Silahtarağa klima arızası.