Eyüp Rami Cuma klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Rami Cuma merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Rami Cuma klima servis ustaları, Rami Cuma klima montaj servisi, Rami Cuma klima servisi fiyatları, Rami Cuma klima bakım servisi, Rami Cuma klima montaj, Rami Cuma klima sökümü, Rami Cuma uygun klima servisi, Rami Cuma klima arızası, Rami Cuma ikinci el klima alan yerler, Rami Cuma klima özel servisi, Rami Cuma klima bakımı, Rami Cuma özel klima servisi, Rami Cuma ikinci el klima alanlar, Rami Cuma klima tamiri, Rami Cuma klima teknik bakımı, Rami Cuma eski klima servisi, Rami Cuma klima servis şirketi, Rami Cuma klima servisi fiyat listesi, Rami Cuma klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Rami Cuma ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Rami Cuma klima servis firması, Rami Cuma klima tamir servisi, Rami Cuma klima yedek parçası, Rami Cuma klima ustası, Rami Cuma kurumsal klima servisi, Rami Cuma klima montajı, Rami Cuma klima teknik servisi, Rami Cuma klima servisi ücret bedeli, Rami Cuma ucuz klima servisi, Rami Cuma ikinci el klima satmak istiyorum, Rami Cuma klima servisi ücretleri, Rami Cuma klima periyodik bakımı, Rami Cuma klima servisleri, Rami Cuma klima parçası, Rami Cuma klima servis ustası, Rami Cuma en iyi klima servisi, Rami Cuma klima demontaj, Rami Cuma klima servis şirketleri, Rami Cuma klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Rami Cuma kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Rami Cuma klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.