Eyüp Pirinççi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Pirinççi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Pirinççi klima servis ustaları, Pirinççi ikinci el klima alanlar, Pirinççi klima teknik bakımı, Pirinççi ikinci el klima alan yerler, Pirinççi klima servisi fiyat listesi, Pirinççi klima servisi fiyatları, Pirinççi klima sökümü, Pirinççi klima servis şirketi, Pirinççi klima bakımı, Pirinççi eski klima servisi, Pirinççi klima montaj servisi, Pirinççi uygun klima servisi, Pirinççi klima tamiri, Pirinççi klima bakım servisi, Pirinççi klima montaj, Pirinççi klima servis firmaları, Pirinççi klima özel servisi, Pirinççi klima arızası, Pirinççi özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Pirinççi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Pirinççi klima demontaj, Pirinççi klima teknik servisi, Pirinççi klima servisleri, Pirinççi klima servis ustası, Pirinççi klima servis firması, Pirinççi en iyi klima servisi, Pirinççi ikinci el klima satmak istiyorum, Pirinççi klima tamir servisi, Pirinççi kurumsal klima servisi, Pirinççi klima servisi, Pirinççi klima servis şirketleri, Pirinççi klima parçası, Pirinççi klima periyodik bakımı, Pirinççi klima servisi ücretleri, Pirinççi klima yedek parçası, Pirinççi klima montajı, Pirinççi klima ustası, Pirinççi ucuz klima servisi, Pirinççi klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Pirinççi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Pirinççi klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.