Eyüp Otakçılar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Otakçılar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Otakçılar ikinci el klima alanlar, Otakçılar klima tamiri, Otakçılar ikinci el klima alan yerler, Otakçılar klima montaj, Otakçılar klima montaj servisi, Otakçılar klima servis firmaları, Otakçılar klima servis ustaları, Otakçılar klima arızası, Otakçılar klima teknik bakımı, Otakçılar klima servisi fiyat listesi, Otakçılar klima servis şirketi, Otakçılar uygun klima servisi, Otakçılar klima bakım servisi, Otakçılar klima sökümü, Otakçılar eski klima servisi, Otakçılar klima servisi fiyatları, Otakçılar klima bakımı, Otakçılar özel klima servisi, Otakçılar klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Otakçılar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Otakçılar klima servisi ücretleri, Otakçılar klima demontaj, Otakçılar klima teknik servisi, Otakçılar kurumsal klima servisi, Otakçılar ikinci el klima satmak istiyorum, Otakçılar klima servis ustası, Otakçılar klima yedek parçası, Otakçılar klima periyodik bakımı, Otakçılar klima parçası, Otakçılar ucuz klima servisi, Otakçılar klima servis şirketleri, Otakçılar klima montajı, Otakçılar klima servisi, Otakçılar klima ustası, Otakçılar en iyi klima servisi, Otakçılar klima servisi ücret bedeli, Otakçılar klima servisleri, Otakçılar klima servis firması, Otakçılar klima tamir servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Otakçılar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Otakçılar klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.