Mithatpaşa klima yedek parçası, Mithatpaşa klima servisi ücret bedeli, Mithatpaşa klima ustası, Mithatpaşa klima periyodik bakımı, Mithatpaşa klima servisi, Mithatpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Mithatpaşa klima servisi ücretleri, Mithatpaşa klima servis ustası, Mithatpaşa klima servis firması, Mithatpaşa klima servisleri, Mithatpaşa kurumsal klima servisi, Mithatpaşa klima demontaj, Mithatpaşa klima tamir servisi, Mithatpaşa en iyi klima servisi, Mithatpaşa klima servis şirketleri, Mithatpaşa klima montajı, Mithatpaşa ucuz klima servisi, Mithatpaşa klima parçası, Mithatpaşa klima teknik servisi.

Eyüp Mithatpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Mithatpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mithatpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mithatpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Mithatpaşa klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mithatpaşa klima arızası, Mithatpaşa klima bakım servisi, Mithatpaşa klima teknik bakımı, Mithatpaşa uygun klima servisi, Mithatpaşa klima özel servisi, Mithatpaşa klima servis şirketi, Mithatpaşa klima servis firmaları, Mithatpaşa klima servis ustaları, Mithatpaşa özel klima servisi, Mithatpaşa klima montaj servisi, Mithatpaşa klima servisi fiyatları, Mithatpaşa klima bakımı, Mithatpaşa eski klima servisi, Mithatpaşa klima tamiri, Mithatpaşa ikinci el klima alan yerler, Mithatpaşa klima montaj, Mithatpaşa ikinci el klima alanlar, Mithatpaşa klima sökümü, Mithatpaşa klima servisi fiyat listesi.