Eyüp Kemerburgaz klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Kemerburgaz merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kemerburgaz klima bakım servisi, Kemerburgaz uygun klima servisi, Kemerburgaz ikinci el klima alan yerler, Kemerburgaz klima montaj servisi, Kemerburgaz klima özel servisi, Kemerburgaz özel klima servisi, Kemerburgaz klima servisi fiyat listesi, Kemerburgaz klima bakımı, Kemerburgaz klima teknik bakımı, Kemerburgaz eski klima servisi, Kemerburgaz klima servis ustaları, Kemerburgaz ikinci el klima alanlar, Kemerburgaz klima servis şirketi, Kemerburgaz klima arızası, Kemerburgaz klima servisi fiyatları, Kemerburgaz klima servis firmaları, Kemerburgaz klima sökümü, Kemerburgaz klima tamiri, Kemerburgaz klima montaj.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kemerburgaz ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kemerburgaz klima servisi ücret bedeli, Kemerburgaz klima demontaj, Kemerburgaz klima servisleri, Kemerburgaz klima servis ustası, Kemerburgaz klima tamir servisi, Kemerburgaz klima servis şirketleri, Kemerburgaz klima teknik servisi, Kemerburgaz klima montajı, Kemerburgaz klima servis firması, Kemerburgaz klima parçası, Kemerburgaz klima ustası, Kemerburgaz klima periyodik bakımı, Kemerburgaz ucuz klima servisi, Kemerburgaz ikinci el klima satmak istiyorum, Kemerburgaz klima servisi, Kemerburgaz klima yedek parçası, Kemerburgaz kurumsal klima servisi, Kemerburgaz klima servisi ücretleri, Kemerburgaz en iyi klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kemerburgaz kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Kemerburgaz klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.