Emniyettepe klima servisi ücretleri, Emniyettepe klima servis firması, Emniyettepe klima servis şirketleri, Emniyettepe klima tamir servisi, Emniyettepe en iyi klima servisi, Emniyettepe klima periyodik bakımı, Emniyettepe klima yedek parçası, Emniyettepe klima servis ustası, Emniyettepe klima demontaj, Emniyettepe kurumsal klima servisi, Emniyettepe klima teknik servisi, Emniyettepe ikinci el klima satmak istiyorum, Emniyettepe klima parçası, Emniyettepe ucuz klima servisi, Emniyettepe klima ustası, Emniyettepe klima servisleri, Emniyettepe klima servisi, Emniyettepe klima montajı, Emniyettepe klima servisi ücret bedeli.

Eyüp Emniyettepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Emniyettepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Emniyettepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Emniyettepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Emniyettepe klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Emniyettepe eski klima servisi, Emniyettepe ikinci el klima alanlar, Emniyettepe klima montaj servisi, Emniyettepe uygun klima servisi, Emniyettepe özel klima servisi, Emniyettepe ikinci el klima alan yerler, Emniyettepe klima servisi fiyatları, Emniyettepe klima sökümü, Emniyettepe klima teknik bakımı, Emniyettepe klima servis şirketi, Emniyettepe klima bakımı, Emniyettepe klima özel servisi, Emniyettepe klima tamiri, Emniyettepe klima bakım servisi, Emniyettepe klima servisi fiyat listesi, Emniyettepe klima arızası, Emniyettepe klima servis firmaları, Emniyettepe klima servis ustaları, Emniyettepe klima montaj.