Edirnekapı klima yedek parçası, Edirnekapı klima servis ustası, Edirnekapı klima tamir servisi, Edirnekapı klima servisi ücret bedeli, Edirnekapı klima servisi, Edirnekapı ucuz klima servisi, Edirnekapı klima montajı, Edirnekapı klima servis firması, Edirnekapı klima demontaj, Edirnekapı klima servisi ücretleri, Edirnekapı klima periyodik bakımı, Edirnekapı klima ustası, Edirnekapı ikinci el klima satmak istiyorum, Edirnekapı klima teknik servisi, Edirnekapı kurumsal klima servisi, Edirnekapı klima servis şirketleri, Edirnekapı klima parçası, Edirnekapı en iyi klima servisi, Edirnekapı klima servisleri.

Eyüp Edirnekapı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Edirnekapı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Edirnekapı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Edirnekapı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Edirnekapı klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Edirnekapı klima arızası, Edirnekapı klima bakımı, Edirnekapı klima bakım servisi, Edirnekapı ikinci el klima alanlar, Edirnekapı özel klima servisi, Edirnekapı klima servis şirketi, Edirnekapı klima servisi fiyat listesi, Edirnekapı eski klima servisi, Edirnekapı klima teknik bakımı, Edirnekapı klima tamiri, Edirnekapı klima montaj, Edirnekapı uygun klima servisi, Edirnekapı klima servis firmaları, Edirnekapı klima servis ustaları, Edirnekapı klima montaj servisi, Edirnekapı klima sökümü, Edirnekapı klima servisi fiyatları, Edirnekapı klima özel servisi, Edirnekapı ikinci el klima alan yerler.