Düğmeciler kurumsal klima servisi, Düğmeciler klima servis firması, Düğmeciler klima teknik servisi, Düğmeciler klima montajı, Düğmeciler klima periyodik bakımı, Düğmeciler klima demontaj, Düğmeciler ikinci el klima satmak istiyorum, Düğmeciler klima parçası, Düğmeciler klima tamir servisi, Düğmeciler klima ustası, Düğmeciler ucuz klima servisi, Düğmeciler klima servisi ücretleri, Düğmeciler klima servisi, Düğmeciler klima yedek parçası, Düğmeciler klima servisi ücret bedeli, Düğmeciler en iyi klima servisi, Düğmeciler klima servisleri, Düğmeciler klima servis ustası, Düğmeciler klima servis şirketleri.

Eyüp Düğmeciler klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Düğmeciler merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Düğmeciler ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Düğmeciler kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Düğmeciler klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Düğmeciler ikinci el klima alan yerler, Düğmeciler klima sökümü, Düğmeciler eski klima servisi, Düğmeciler klima tamiri, Düğmeciler klima servis firmaları, Düğmeciler klima arızası, Düğmeciler klima servisi fiyatları, Düğmeciler klima montaj servisi, Düğmeciler uygun klima servisi, Düğmeciler klima bakım servisi, Düğmeciler klima teknik bakımı, Düğmeciler klima bakımı, Düğmeciler klima servisi fiyat listesi, Düğmeciler özel klima servisi, Düğmeciler klima özel servisi, Düğmeciler klima servis ustaları, Düğmeciler klima servis şirketi, Düğmeciler klima montaj, Düğmeciler ikinci el klima alanlar.