Eyüp Alibeyköy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Alibeyköy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Alibeyköy klima arızası, Alibeyköy ikinci el klima alanlar, Alibeyköy klima bakımı, Alibeyköy klima servis ustaları, Alibeyköy ikinci el klima alan yerler, Alibeyköy uygun klima servisi, Alibeyköy klima montaj servisi, Alibeyköy özel klima servisi, Alibeyköy klima tamiri, Alibeyköy klima sökümü, Alibeyköy klima servis şirketi, Alibeyköy klima servis firmaları, Alibeyköy klima servisi fiyatları, Alibeyköy klima bakım servisi, Alibeyköy klima montaj, Alibeyköy eski klima servisi, Alibeyköy klima özel servisi, Alibeyköy klima teknik bakımı, Alibeyköy klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Alibeyköy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Alibeyköy en iyi klima servisi, Alibeyköy klima servisi ücret bedeli, Alibeyköy klima servis firması, Alibeyköy klima ustası, Alibeyköy klima parçası, Alibeyköy klima servisi, Alibeyköy klima montajı, Alibeyköy klima servis şirketleri, Alibeyköy ucuz klima servisi, Alibeyköy klima servisleri, Alibeyköy ikinci el klima satmak istiyorum, Alibeyköy klima demontaj, Alibeyköy klima servis ustası, Alibeyköy klima teknik servisi, Alibeyköy klima tamir servisi, Alibeyköy kurumsal klima servisi, Alibeyköy klima servisi ücretleri, Alibeyköy klima yedek parçası, Alibeyköy klima periyodik bakımı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Alibeyköy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Alibeyköy klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.