Akşemsettin klima servisi ücretleri, Akşemsettin klima teknik servisi, Akşemsettin ucuz klima servisi, Akşemsettin klima servisi, Akşemsettin klima parçası, Akşemsettin klima periyodik bakımı, Akşemsettin kurumsal klima servisi, Akşemsettin klima tamir servisi, Akşemsettin en iyi klima servisi, Akşemsettin klima servis şirketleri, Akşemsettin klima servisi ücret bedeli, Akşemsettin klima demontaj, Akşemsettin klima ustası, Akşemsettin klima servis ustası, Akşemsettin klima servisleri, Akşemsettin klima servis firması, Akşemsettin klima montajı, Akşemsettin ikinci el klima satmak istiyorum, Akşemsettin klima yedek parçası.

Eyüp Akşemsettin klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Eyüp ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Eyüp Akşemsettin merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Akşemsettin ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Akşemsettin kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Eyüp Akşemsettin klimacı olarak Eyüp ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Akşemsettin klima servisi fiyat listesi, Akşemsettin klima teknik bakımı, Akşemsettin klima servis şirketi, Akşemsettin ikinci el klima alanlar, Akşemsettin klima bakımı, Akşemsettin klima servisi fiyatları, Akşemsettin klima bakım servisi, Akşemsettin klima tamiri, Akşemsettin klima arızası, Akşemsettin özel klima servisi, Akşemsettin eski klima servisi, Akşemsettin klima sökümü, Akşemsettin klima servis firmaları, Akşemsettin klima servis ustaları, Akşemsettin ikinci el klima alan yerler, Akşemsettin klima özel servisi, Akşemsettin klima montaj, Akşemsettin uygun klima servisi, Akşemsettin klima montaj servisi.