Yeşilkent klima servisi ücret bedeli, Yeşilkent klima parçası, Yeşilkent klima servisleri, Yeşilkent klima demontaj, Yeşilkent klima servisi, Yeşilkent klima servis firması, Yeşilkent klima yedek parçası, Yeşilkent klima ustası, Yeşilkent klima servis şirketleri, Yeşilkent ucuz klima servisi, Yeşilkent klima montajı, Yeşilkent klima periyodik bakımı, Yeşilkent klima servis ustası, Yeşilkent klima servisi ücretleri, Yeşilkent klima tamir servisi, Yeşilkent kurumsal klima servisi, Yeşilkent klima teknik servisi, Yeşilkent en iyi klima servisi, Yeşilkent ikinci el klima satmak istiyorum.

Esenyurt Yeşilkent klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Yeşilkent merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yeşilkent ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yeşilkent kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Yeşilkent klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yeşilkent klima servisi fiyat listesi, Yeşilkent klima bakım servisi, Yeşilkent klima özel servisi, Yeşilkent uygun klima servisi, Yeşilkent ikinci el klima alanlar, Yeşilkent özel klima servisi, Yeşilkent klima tamiri, Yeşilkent ikinci el klima alan yerler, Yeşilkent klima servis şirketi, Yeşilkent eski klima servisi, Yeşilkent klima servis firmaları, Yeşilkent klima servisi fiyatları, Yeşilkent klima montaj servisi, Yeşilkent klima teknik bakımı, Yeşilkent klima montaj, Yeşilkent klima servis ustaları, Yeşilkent klima arızası, Yeşilkent klima bakımı, Yeşilkent klima sökümü.