Esenyurt Yenikent klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Yenikent merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yenikent klima arızası, Yenikent özel klima servisi, Yenikent klima sökümü, Yenikent klima servisi fiyat listesi, Yenikent klima servis şirketi, Yenikent ikinci el klima alanlar, Yenikent ikinci el klima alan yerler, Yenikent klima özel servisi, Yenikent klima bakım servisi, Yenikent uygun klima servisi, Yenikent klima montaj, Yenikent klima teknik bakımı, Yenikent klima servis firmaları, Yenikent klima servisi fiyatları, Yenikent klima tamiri, Yenikent klima servis ustaları, Yenikent klima bakımı, Yenikent klima montaj servisi, Yenikent eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenikent ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yenikent klima servisi ücret bedeli, Yenikent klima teknik servisi, Yenikent klima servisi, Yenikent ikinci el klima satmak istiyorum, Yenikent kurumsal klima servisi, Yenikent klima servis firması, Yenikent klima periyodik bakımı, Yenikent ucuz klima servisi, Yenikent klima tamir servisi, Yenikent klima parçası, Yenikent klima montajı, Yenikent klima servis ustası, Yenikent klima servis şirketleri, Yenikent klima servisi ücretleri, Yenikent klima ustası, Yenikent klima yedek parçası, Yenikent en iyi klima servisi, Yenikent klima servisleri, Yenikent klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenikent kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Yenikent klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.