Esenyurt Örnek klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Örnek merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Örnek klima özel servisi, Örnek klima montaj, Örnek klima tamiri, Örnek uygun klima servisi, Örnek özel klima servisi, Örnek klima arızası, Örnek klima bakımı, Örnek ikinci el klima alanlar, Örnek klima montaj servisi, Örnek klima sökümü, Örnek klima servisi fiyatları, Örnek klima servis ustaları, Örnek ikinci el klima alan yerler, Örnek eski klima servisi, Örnek klima servis şirketi, Örnek klima servisi fiyat listesi, Örnek klima servis firmaları, Örnek klima bakım servisi, Örnek klima teknik bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Örnek ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Örnek klima servisi ücret bedeli, Örnek klima teknik servisi, Örnek klima servis ustası, Örnek klima servisi ücretleri, Örnek klima servisleri, Örnek klima montajı, Örnek klima servisi, Örnek ucuz klima servisi, Örnek klima servis şirketleri, Örnek en iyi klima servisi, Örnek klima periyodik bakımı, Örnek klima tamir servisi, Örnek ikinci el klima satmak istiyorum, Örnek klima servis firması, Örnek klima yedek parçası, Örnek klima demontaj, Örnek klima ustası, Örnek klima parçası, Örnek kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Örnek kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Örnek klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.