Esenyurt Namık Kemal klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Namık Kemal merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Namık Kemal klima teknik bakımı, Namık Kemal klima servisi fiyatları, Namık Kemal ikinci el klima alanlar, Namık Kemal ikinci el klima alan yerler, Namık Kemal özel klima servisi, Namık Kemal klima bakımı, Namık Kemal klima bakım servisi, Namık Kemal klima montaj servisi, Namık Kemal klima tamiri, Namık Kemal klima montaj, Namık Kemal klima servis firmaları, Namık Kemal klima servisi fiyat listesi, Namık Kemal eski klima servisi, Namık Kemal klima sökümü, Namık Kemal klima arızası, Namık Kemal klima servis şirketi, Namık Kemal uygun klima servisi, Namık Kemal klima servis ustaları, Namık Kemal klima özel servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Namık Kemal ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Namık Kemal klima demontaj, Namık Kemal klima servisleri, Namık Kemal klima servis firması, Namık Kemal ikinci el klima satmak istiyorum, Namık Kemal klima servis şirketleri, Namık Kemal klima periyodik bakımı, Namık Kemal klima servisi ücret bedeli, Namık Kemal en iyi klima servisi, Namık Kemal ucuz klima servisi, Namık Kemal klima parçası, Namık Kemal klima teknik servisi, Namık Kemal klima servisi, Namık Kemal klima ustası, Namık Kemal klima yedek parçası, Namık Kemal kurumsal klima servisi, Namık Kemal klima servis ustası, Namık Kemal klima servisi ücretleri, Namık Kemal klima tamir servisi, Namık Kemal klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Namık Kemal kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Namık Kemal klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.