Esenyurt Mehterçeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Mehterçeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Mehterçeşme klima servis firmaları, Mehterçeşme uygun klima servisi, Mehterçeşme klima arızası, Mehterçeşme klima montaj servisi, Mehterçeşme klima servis şirketi, Mehterçeşme klima servisi fiyat listesi, Mehterçeşme klima tamiri, Mehterçeşme klima özel servisi, Mehterçeşme klima servis ustaları, Mehterçeşme eski klima servisi, Mehterçeşme klima bakım servisi, Mehterçeşme klima teknik bakımı, Mehterçeşme ikinci el klima alan yerler, Mehterçeşme özel klima servisi, Mehterçeşme klima montaj, Mehterçeşme klima servisi fiyatları, Mehterçeşme klima bakımı, Mehterçeşme ikinci el klima alanlar, Mehterçeşme klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mehterçeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Mehterçeşme klima tamir servisi, Mehterçeşme klima montajı, Mehterçeşme ucuz klima servisi, Mehterçeşme klima servisleri, Mehterçeşme klima servisi, Mehterçeşme klima teknik servisi, Mehterçeşme klima ustası, Mehterçeşme kurumsal klima servisi, Mehterçeşme en iyi klima servisi, Mehterçeşme klima servis şirketleri, Mehterçeşme klima servisi ücretleri, Mehterçeşme klima servisi ücret bedeli, Mehterçeşme klima demontaj, Mehterçeşme klima servis firması, Mehterçeşme klima servis ustası, Mehterçeşme klima parçası, Mehterçeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Mehterçeşme klima yedek parçası, Mehterçeşme klima periyodik bakımı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mehterçeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Mehterçeşme klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.