Esenyurt Haramidere klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Haramidere merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Haramidere klima teknik bakımı, Haramidere klima bakım servisi, Haramidere klima bakımı, Haramidere klima servis ustaları, Haramidere klima montaj, Haramidere klima sökümü, Haramidere eski klima servisi, Haramidere klima arızası, Haramidere ikinci el klima alanlar, Haramidere klima servis şirketi, Haramidere klima özel servisi, Haramidere uygun klima servisi, Haramidere klima montaj servisi, Haramidere klima servisi fiyatları, Haramidere klima servisi fiyat listesi, Haramidere özel klima servisi, Haramidere klima servis firmaları, Haramidere ikinci el klima alan yerler, Haramidere klima tamiri.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Haramidere ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Haramidere klima tamir servisi, Haramidere klima teknik servisi, Haramidere klima servisi ücretleri, Haramidere klima yedek parçası, Haramidere klima parçası, Haramidere klima servisi, Haramidere klima servisi ücret bedeli, Haramidere klima ustası, Haramidere ucuz klima servisi, Haramidere klima servis şirketleri, Haramidere klima servisleri, Haramidere en iyi klima servisi, Haramidere klima demontaj, Haramidere klima periyodik bakımı, Haramidere kurumsal klima servisi, Haramidere ikinci el klima satmak istiyorum, Haramidere klima servis firması, Haramidere klima montajı, Haramidere klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Haramidere kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Haramidere klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.