ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Esenyurt Güzelyurt

Güzelyurt klima yedek parçası, Güzelyurt klima servis firması, Güzelyurt klima servisi ücret bedeli, Güzelyurt en iyi klima servisi, Güzelyurt kurumsal klima servisi, Güzelyurt klima servis şirketleri, Güzelyurt klima tamir servisi, Güzelyurt klima ustası, Güzelyurt klima servisi, Güzelyurt klima servisi ücretleri, Güzelyurt ucuz klima servisi, Güzelyurt klima montajı, Güzelyurt klima periyodik bakımı, Güzelyurt ikinci el klima satmak istiyorum, Güzelyurt klima demontaj, Güzelyurt klima parçası, Güzelyurt klima servisleri, Güzelyurt klima teknik servisi, Güzelyurt klima servis ustası.

Esenyurt Güzelyurt klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Güzelyurt merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Güzelyurt ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Güzelyurt kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Güzelyurt klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Güzelyurt özel klima servisi, Güzelyurt klima teknik bakımı, Güzelyurt klima sökümü, Güzelyurt klima tamiri, Güzelyurt klima özel servisi, Güzelyurt klima servis şirketi, Güzelyurt klima bakım servisi, Güzelyurt ikinci el klima alan yerler, Güzelyurt klima montaj, Güzelyurt klima servis firmaları, Güzelyurt klima bakımı, Güzelyurt klima montaj servisi, Güzelyurt ikinci el klima alanlar, Güzelyurt uygun klima servisi, Güzelyurt klima arızası, Güzelyurt klima servisi fiyatları, Güzelyurt klima servis ustaları, Güzelyurt klima servisi fiyat listesi, Güzelyurt eski klima servisi.