ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Esenyurt Esenkent

Esenkent klima ustası, Esenkent klima servis firması, Esenkent klima servisi, Esenkent klima servisi ücret bedeli, Esenkent klima parçası, Esenkent ucuz klima servisi, Esenkent kurumsal klima servisi, Esenkent klima periyodik bakımı, Esenkent klima yedek parçası, Esenkent klima servisi ücretleri, Esenkent klima teknik servisi, Esenkent klima servisleri, Esenkent ikinci el klima satmak istiyorum, Esenkent klima servis ustası, Esenkent klima tamir servisi, Esenkent en iyi klima servisi, Esenkent klima servis şirketleri, Esenkent klima montajı, Esenkent klima demontaj.

Esenyurt Esenkent klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Esenkent merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Esenkent ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Esenkent kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Esenkent klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Esenkent ikinci el klima alan yerler, Esenkent klima bakımı, Esenkent klima montaj servisi, Esenkent klima sökümü, Esenkent klima teknik bakımı, Esenkent uygun klima servisi, Esenkent klima montaj, Esenkent klima tamiri, Esenkent klima özel servisi, Esenkent klima servisi fiyat listesi, Esenkent klima servis şirketi, Esenkent klima servis ustaları, Esenkent özel klima servisi, Esenkent ikinci el klima alanlar, Esenkent klima servisi fiyatları, Esenkent eski klima servisi, Esenkent klima arızası, Esenkent klima servis firmaları, Esenkent klima bakım servisi.