Ardıçlı klima montajı, Ardıçlı klima servis ustası, Ardıçlı klima periyodik bakımı, Ardıçlı klima servisi ücretleri, Ardıçlı klima servis firması, Ardıçlı klima servisi, Ardıçlı klima servisi ücret bedeli, Ardıçlı klima demontaj, Ardıçlı ucuz klima servisi, Ardıçlı klima ustası, Ardıçlı klima servis şirketleri, Ardıçlı kurumsal klima servisi, Ardıçlı en iyi klima servisi, Ardıçlı klima teknik servisi, Ardıçlı ikinci el klima satmak istiyorum, Ardıçlı klima yedek parçası, Ardıçlı klima servisleri, Ardıçlı klima tamir servisi, Ardıçlı klima parçası.

Esenyurt Ardıçlı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Ardıçlı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ardıçlı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ardıçlı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Ardıçlı klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ardıçlı özel klima servisi, Ardıçlı klima sökümü, Ardıçlı klima servis şirketi, Ardıçlı klima servisi fiyat listesi, Ardıçlı klima teknik bakımı, Ardıçlı klima servis ustaları, Ardıçlı ikinci el klima alan yerler, Ardıçlı klima montaj, Ardıçlı uygun klima servisi, Ardıçlı eski klima servisi, Ardıçlı klima montaj servisi, Ardıçlı klima servis firmaları, Ardıçlı klima servisi fiyatları, Ardıçlı klima arızası, Ardıçlı klima bakım servisi, Ardıçlı klima özel servisi, Ardıçlı ikinci el klima alanlar, Ardıçlı klima bakımı, Ardıçlı klima tamiri.