Esenyurt Akçaburgaz klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenyurt ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenyurt Akçaburgaz merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Akçaburgaz klima bakımı, Akçaburgaz klima tamiri, Akçaburgaz klima servis ustaları, Akçaburgaz eski klima servisi, Akçaburgaz klima servisi fiyatları, Akçaburgaz klima servisi fiyat listesi, Akçaburgaz klima arızası, Akçaburgaz klima teknik bakımı, Akçaburgaz uygun klima servisi, Akçaburgaz klima montaj, Akçaburgaz ikinci el klima alan yerler, Akçaburgaz klima bakım servisi, Akçaburgaz özel klima servisi, Akçaburgaz klima sökümü, Akçaburgaz klima özel servisi, Akçaburgaz klima servis şirketi, Akçaburgaz klima servis firmaları, Akçaburgaz ikinci el klima alanlar, Akçaburgaz klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Akçaburgaz ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Akçaburgaz klima servisi ücretleri, Akçaburgaz kurumsal klima servisi, Akçaburgaz klima teknik servisi, Akçaburgaz klima servis şirketleri, Akçaburgaz klima montajı, Akçaburgaz klima periyodik bakımı, Akçaburgaz ucuz klima servisi, Akçaburgaz klima servisi, Akçaburgaz klima servisi ücret bedeli, Akçaburgaz klima servis ustası, Akçaburgaz ikinci el klima satmak istiyorum, Akçaburgaz klima yedek parçası, Akçaburgaz klima demontaj, Akçaburgaz en iyi klima servisi, Akçaburgaz klima parçası, Akçaburgaz klima tamir servisi, Akçaburgaz klima ustası, Akçaburgaz klima servis firması, Akçaburgaz klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Akçaburgaz kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenyurt Akçaburgaz klimacı olarak Esenyurt ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.