Esenler Yavuz Selim klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenler Yavuz Selim merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yavuz Selim klima servis firmaları, Yavuz Selim klima bakım servisi, Yavuz Selim klima montaj, Yavuz Selim ikinci el klima alanlar, Yavuz Selim klima özel servisi, Yavuz Selim klima bakımı, Yavuz Selim uygun klima servisi, Yavuz Selim klima servis şirketi, Yavuz Selim eski klima servisi, Yavuz Selim klima servisi fiyatları, Yavuz Selim özel klima servisi, Yavuz Selim klima servisi fiyat listesi, Yavuz Selim klima tamiri, Yavuz Selim ikinci el klima alan yerler, Yavuz Selim klima teknik bakımı, Yavuz Selim klima arızası, Yavuz Selim klima servis ustaları, Yavuz Selim klima montaj servisi, Yavuz Selim klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yavuz Selim ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yavuz Selim klima servis firması, Yavuz Selim klima parçası, Yavuz Selim klima montajı, Yavuz Selim klima servisi, Yavuz Selim klima servisi ücret bedeli, Yavuz Selim klima ustası, Yavuz Selim klima servis şirketleri, Yavuz Selim en iyi klima servisi, Yavuz Selim klima periyodik bakımı, Yavuz Selim klima servisleri, Yavuz Selim klima teknik servisi, Yavuz Selim klima servisi ücretleri, Yavuz Selim klima tamir servisi, Yavuz Selim ikinci el klima satmak istiyorum, Yavuz Selim ucuz klima servisi, Yavuz Selim klima demontaj, Yavuz Selim klima servis ustası, Yavuz Selim kurumsal klima servisi, Yavuz Selim klima yedek parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yavuz Selim kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenler Yavuz Selim klimacı olarak Esenler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.