Esenler Üçyüzlü klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenler Üçyüzlü merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Üçyüzlü klima servisi fiyat listesi, Üçyüzlü klima teknik bakımı, Üçyüzlü klima servis firmaları, Üçyüzlü klima montaj servisi, Üçyüzlü klima servisi fiyatları, Üçyüzlü klima tamiri, Üçyüzlü klima servis ustaları, Üçyüzlü klima bakım servisi, Üçyüzlü ikinci el klima alanlar, Üçyüzlü klima montaj, Üçyüzlü eski klima servisi, Üçyüzlü klima servis şirketi, Üçyüzlü klima özel servisi, Üçyüzlü klima bakımı, Üçyüzlü ikinci el klima alan yerler, Üçyüzlü klima arızası, Üçyüzlü klima sökümü, Üçyüzlü özel klima servisi, Üçyüzlü uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Üçyüzlü ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Üçyüzlü klima ustası, Üçyüzlü klima servisi ücret bedeli, Üçyüzlü klima tamir servisi, Üçyüzlü klima servisleri, Üçyüzlü klima servis şirketleri, Üçyüzlü klima servis firması, Üçyüzlü klima demontaj, Üçyüzlü klima montajı, Üçyüzlü klima parçası, Üçyüzlü klima servis ustası, Üçyüzlü klima servisi, Üçyüzlü klima teknik servisi, Üçyüzlü klima servisi ücretleri, Üçyüzlü klima yedek parçası, Üçyüzlü ucuz klima servisi, Üçyüzlü klima periyodik bakımı, Üçyüzlü en iyi klima servisi, Üçyüzlü kurumsal klima servisi, Üçyüzlü ikinci el klima satmak istiyorum.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Üçyüzlü kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenler Üçyüzlü klimacı olarak Esenler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.