Turgutreis klima servisleri, Turgutreis klima servisi, Turgutreis klima servis şirketleri, Turgutreis kurumsal klima servisi, Turgutreis klima servis firması, Turgutreis ucuz klima servisi, Turgutreis klima ustası, Turgutreis klima montajı, Turgutreis klima servisi ücret bedeli, Turgutreis en iyi klima servisi, Turgutreis klima parçası, Turgutreis ikinci el klima satmak istiyorum, Turgutreis klima servis ustası, Turgutreis klima yedek parçası, Turgutreis klima teknik servisi, Turgutreis klima periyodik bakımı, Turgutreis klima demontaj, Turgutreis klima servisi ücretleri, Turgutreis klima tamir servisi.

Esenler Turgutreis klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenler Turgutreis merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Turgutreis ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Turgutreis kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenler Turgutreis klimacı olarak Esenler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Turgutreis klima montaj servisi, Turgutreis eski klima servisi, Turgutreis klima servis ustaları, Turgutreis klima servisi fiyatları, Turgutreis klima tamiri, Turgutreis ikinci el klima alanlar, Turgutreis klima arızası, Turgutreis uygun klima servisi, Turgutreis klima servis firmaları, Turgutreis klima bakım servisi, Turgutreis ikinci el klima alan yerler, Turgutreis klima özel servisi, Turgutreis klima montaj, Turgutreis klima bakımı, Turgutreis özel klima servisi, Turgutreis klima sökümü, Turgutreis klima servisi fiyat listesi, Turgutreis klima servis şirketi, Turgutreis klima teknik bakımı.