Davutpaşa klima demontaj, Davutpaşa en iyi klima servisi, Davutpaşa klima ustası, Davutpaşa klima periyodik bakımı, Davutpaşa klima servis ustası, Davutpaşa klima yedek parçası, Davutpaşa klima servis firması, Davutpaşa klima teknik servisi, Davutpaşa klima servis şirketleri, Davutpaşa klima montajı, Davutpaşa klima servisi ücret bedeli, Davutpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Davutpaşa klima servisi ücretleri, Davutpaşa klima parçası, Davutpaşa ucuz klima servisi, Davutpaşa klima servisi, Davutpaşa kurumsal klima servisi, Davutpaşa klima servisleri, Davutpaşa klima tamir servisi.

Esenler Davutpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenler Davutpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Davutpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Davutpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenler Davutpaşa klimacı olarak Esenler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Davutpaşa klima servisi fiyat listesi, Davutpaşa klima sökümü, Davutpaşa klima servis şirketi, Davutpaşa klima arızası, Davutpaşa ikinci el klima alanlar, Davutpaşa klima montaj servisi, Davutpaşa klima özel servisi, Davutpaşa klima teknik bakımı, Davutpaşa klima servisi fiyatları, Davutpaşa klima montaj, Davutpaşa ikinci el klima alan yerler, Davutpaşa klima servis firmaları, Davutpaşa klima tamiri, Davutpaşa klima bakımı, Davutpaşa özel klima servisi, Davutpaşa uygun klima servisi, Davutpaşa klima servis ustaları, Davutpaşa klima bakım servisi, Davutpaşa eski klima servisi.