Çiftehavuzlar kurumsal klima servisi, Çiftehavuzlar klima tamir servisi, Çiftehavuzlar klima yedek parçası, Çiftehavuzlar klima servisleri, Çiftehavuzlar klima servisi ücretleri, Çiftehavuzlar klima periyodik bakımı, Çiftehavuzlar ikinci el klima satmak istiyorum, Çiftehavuzlar klima servis firması, Çiftehavuzlar klima demontaj, Çiftehavuzlar klima servis şirketleri, Çiftehavuzlar klima ustası, Çiftehavuzlar klima parçası, Çiftehavuzlar klima servis ustası, Çiftehavuzlar klima servisi, Çiftehavuzlar en iyi klima servisi, Çiftehavuzlar klima montajı, Çiftehavuzlar klima servisi ücret bedeli, Çiftehavuzlar ucuz klima servisi, Çiftehavuzlar klima teknik servisi.

Esenler Çiftehavuzlar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Esenler ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Esenler Çiftehavuzlar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çiftehavuzlar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çiftehavuzlar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Esenler Çiftehavuzlar klimacı olarak Esenler ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Çiftehavuzlar klima montaj, Çiftehavuzlar klima tamiri, Çiftehavuzlar eski klima servisi, Çiftehavuzlar özel klima servisi, Çiftehavuzlar klima servis firmaları, Çiftehavuzlar uygun klima servisi, Çiftehavuzlar ikinci el klima alan yerler, Çiftehavuzlar klima bakım servisi, Çiftehavuzlar klima servisi fiyat listesi, Çiftehavuzlar klima bakımı, Çiftehavuzlar klima arızası, Çiftehavuzlar klima servisi fiyatları, Çiftehavuzlar klima servis şirketi, Çiftehavuzlar klima montaj servisi, Çiftehavuzlar ikinci el klima alanlar, Çiftehavuzlar klima servis ustaları, Çiftehavuzlar klima sökümü, Çiftehavuzlar klima özel servisi, Çiftehavuzlar klima teknik bakımı.