Yenimahalle klima montajı, Yenimahalle klima servisi ücret bedeli, Yenimahalle klima servis şirketleri, Yenimahalle klima servis ustası, Yenimahalle klima demontaj, Yenimahalle klima servisi ücretleri, Yenimahalle ucuz klima servisi, Yenimahalle klima ustası, Yenimahalle klima yedek parçası, Yenimahalle klima teknik servisi, Yenimahalle kurumsal klima servisi, Yenimahalle en iyi klima servisi, Yenimahalle klima tamir servisi, Yenimahalle klima parçası, Yenimahalle klima servis firması, Yenimahalle klima servisi, Yenimahalle ikinci el klima satmak istiyorum, Yenimahalle klima servisleri, Yenimahalle klima periyodik bakımı.

Büyükçekmece Yenimahalle klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Yenimahalle merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenimahalle ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenimahalle kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Yenimahalle klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yenimahalle klima arızası, Yenimahalle özel klima servisi, Yenimahalle klima servisi fiyatları, Yenimahalle klima montaj, Yenimahalle ikinci el klima alanlar, Yenimahalle klima servis ustaları, Yenimahalle klima servis şirketi, Yenimahalle klima montaj servisi, Yenimahalle klima servis firmaları, Yenimahalle klima bakım servisi, Yenimahalle uygun klima servisi, Yenimahalle klima sökümü, Yenimahalle klima servisi fiyat listesi, Yenimahalle ikinci el klima alan yerler, Yenimahalle klima bakımı, Yenimahalle klima tamiri, Yenimahalle klima özel servisi, Yenimahalle klima teknik bakımı, Yenimahalle eski klima servisi.