Muratçeşme klima parçası, Muratçeşme klima servis şirketleri, Muratçeşme klima teknik servisi, Muratçeşme klima servisleri, Muratçeşme klima servisi ücret bedeli, Muratçeşme klima servisi, Muratçeşme klima ustası, Muratçeşme klima yedek parçası, Muratçeşme klima tamir servisi, Muratçeşme klima servis firması, Muratçeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Muratçeşme kurumsal klima servisi, Muratçeşme klima montajı, Muratçeşme klima demontaj, Muratçeşme klima servisi ücretleri, Muratçeşme ucuz klima servisi, Muratçeşme klima periyodik bakımı, Muratçeşme en iyi klima servisi, Muratçeşme klima servis ustası.

Büyükçekmece Muratçeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Muratçeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Muratçeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Muratçeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Muratçeşme klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Muratçeşme klima teknik bakımı, Muratçeşme klima montaj servisi, Muratçeşme klima servisi fiyatları, Muratçeşme klima tamiri, Muratçeşme klima montaj, Muratçeşme uygun klima servisi, Muratçeşme ikinci el klima alan yerler, Muratçeşme klima servis şirketi, Muratçeşme klima sökümü, Muratçeşme klima servisi fiyat listesi, Muratçeşme klima özel servisi, Muratçeşme eski klima servisi, Muratçeşme klima bakımı, Muratçeşme klima bakım servisi, Muratçeşme klima servis ustaları, Muratçeşme klima arızası, Muratçeşme ikinci el klima alanlar, Muratçeşme özel klima servisi, Muratçeşme klima servis firmaları.