Mimarsinan klima servisi ücret bedeli, Mimarsinan klima servisleri, Mimarsinan klima parçası, Mimarsinan klima periyodik bakımı, Mimarsinan klima teknik servisi, Mimarsinan klima servis şirketleri, Mimarsinan kurumsal klima servisi, Mimarsinan klima demontaj, Mimarsinan klima servisi ücretleri, Mimarsinan ikinci el klima satmak istiyorum, Mimarsinan klima ustası, Mimarsinan klima yedek parçası, Mimarsinan klima servisi, Mimarsinan klima montajı, Mimarsinan klima tamir servisi, Mimarsinan klima servis ustası, Mimarsinan en iyi klima servisi, Mimarsinan ucuz klima servisi, Mimarsinan klima servis firması.

Büyükçekmece Mimarsinan klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Mimarsinan merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Mimarsinan ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Mimarsinan kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Mimarsinan klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Mimarsinan eski klima servisi, Mimarsinan klima sökümü, Mimarsinan uygun klima servisi, Mimarsinan klima arızası, Mimarsinan klima servisi fiyat listesi, Mimarsinan ikinci el klima alanlar, Mimarsinan klima servisi fiyatları, Mimarsinan özel klima servisi, Mimarsinan klima montaj, Mimarsinan klima özel servisi, Mimarsinan klima servis ustaları, Mimarsinan klima teknik bakımı, Mimarsinan klima servis firmaları, Mimarsinan klima servis şirketi, Mimarsinan klima tamiri, Mimarsinan ikinci el klima alan yerler, Mimarsinan klima bakımı, Mimarsinan klima montaj servisi, Mimarsinan klima bakım servisi.