Büyükçekmece Kamiloba klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Kamiloba merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kamiloba klima servis şirketi, Kamiloba klima servisi fiyatları, Kamiloba klima özel servisi, Kamiloba özel klima servisi, Kamiloba klima servis ustaları, Kamiloba uygun klima servisi, Kamiloba klima bakım servisi, Kamiloba ikinci el klima alan yerler, Kamiloba klima montaj servisi, Kamiloba klima bakımı, Kamiloba eski klima servisi, Kamiloba ikinci el klima alanlar, Kamiloba klima servis firmaları, Kamiloba klima arızası, Kamiloba klima teknik bakımı, Kamiloba klima sökümü, Kamiloba klima montaj, Kamiloba klima servisi fiyat listesi, Kamiloba klima tamiri.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kamiloba ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kamiloba klima periyodik bakımı, Kamiloba ikinci el klima satmak istiyorum, Kamiloba klima teknik servisi, Kamiloba klima servisi ücretleri, Kamiloba klima parçası, Kamiloba en iyi klima servisi, Kamiloba klima servis şirketleri, Kamiloba klima servisi, Kamiloba klima ustası, Kamiloba klima montajı, Kamiloba klima servis firması, Kamiloba klima servisleri, Kamiloba ucuz klima servisi, Kamiloba klima servisi ücret bedeli, Kamiloba kurumsal klima servisi, Kamiloba klima servis ustası, Kamiloba klima tamir servisi, Kamiloba klima demontaj, Kamiloba klima yedek parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kamiloba kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Kamiloba klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.