ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Büyükçekmece Dizdariye

Dizdariye ikinci el klima satmak istiyorum, Dizdariye klima servis şirketleri, Dizdariye klima demontaj, Dizdariye klima yedek parçası, Dizdariye klima montajı, Dizdariye klima servisi, Dizdariye klima parçası, Dizdariye kurumsal klima servisi, Dizdariye ucuz klima servisi, Dizdariye klima tamir servisi, Dizdariye en iyi klima servisi, Dizdariye klima periyodik bakımı, Dizdariye klima servisleri, Dizdariye klima ustası, Dizdariye klima servisi ücret bedeli, Dizdariye klima servis ustası, Dizdariye klima teknik servisi, Dizdariye klima servisi ücretleri, Dizdariye klima servis firması.

Büyükçekmece Dizdariye klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Dizdariye merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Dizdariye ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Dizdariye kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Dizdariye klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Dizdariye klima montaj servisi, Dizdariye klima servisi fiyatları, Dizdariye klima bakımı, Dizdariye klima özel servisi, Dizdariye klima servis şirketi, Dizdariye klima servis ustaları, Dizdariye klima servisi fiyat listesi, Dizdariye uygun klima servisi, Dizdariye klima tamiri, Dizdariye klima bakım servisi, Dizdariye klima montaj, Dizdariye klima arızası, Dizdariye eski klima servisi, Dizdariye ikinci el klima alan yerler, Dizdariye klima sökümü, Dizdariye ikinci el klima alanlar, Dizdariye klima servis firmaları, Dizdariye klima teknik bakımı, Dizdariye özel klima servisi.