Çakmaklı klima periyodik bakımı, Çakmaklı klima servisi, Çakmaklı klima montajı, Çakmaklı klima ustası, Çakmaklı klima servis şirketleri, Çakmaklı klima teknik servisi, Çakmaklı klima servisleri, Çakmaklı klima demontaj, Çakmaklı ucuz klima servisi, Çakmaklı klima yedek parçası, Çakmaklı en iyi klima servisi, Çakmaklı ikinci el klima satmak istiyorum, Çakmaklı klima servis ustası, Çakmaklı kurumsal klima servisi, Çakmaklı klima servis firması, Çakmaklı klima servisi ücret bedeli, Çakmaklı klima parçası, Çakmaklı klima tamir servisi, Çakmaklı klima servisi ücretleri.

Büyükçekmece Çakmaklı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Çakmaklı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çakmaklı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çakmaklı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Çakmaklı klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Çakmaklı klima montaj servisi, Çakmaklı klima servis ustaları, Çakmaklı özel klima servisi, Çakmaklı eski klima servisi, Çakmaklı klima özel servisi, Çakmaklı klima servisi fiyatları, Çakmaklı ikinci el klima alanlar, Çakmaklı klima bakımı, Çakmaklı klima montaj, Çakmaklı klima servisi fiyat listesi, Çakmaklı klima teknik bakımı, Çakmaklı klima sökümü, Çakmaklı ikinci el klima alan yerler, Çakmaklı klima arızası, Çakmaklı klima tamiri, Çakmaklı uygun klima servisi, Çakmaklı klima servis şirketi, Çakmaklı klima bakım servisi, Çakmaklı klima servis firmaları.