Bahçelievler klima periyodik bakımı, Bahçelievler klima servis ustası, Bahçelievler ikinci el klima satmak istiyorum, Bahçelievler klima yedek parçası, Bahçelievler klima servisleri, Bahçelievler klima ustası, Bahçelievler klima tamir servisi, Bahçelievler ucuz klima servisi, Bahçelievler klima servisi ücret bedeli, Bahçelievler klima servis firması, Bahçelievler en iyi klima servisi, Bahçelievler klima teknik servisi, Bahçelievler kurumsal klima servisi, Bahçelievler klima parçası, Bahçelievler klima servis şirketleri, Bahçelievler klima servisi ücretleri, Bahçelievler klima servisi, Bahçelievler klima montajı, Bahçelievler klima demontaj.

Büyükçekmece Bahçelievler klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece Bahçelievler merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Bahçelievler ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Bahçelievler kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece Bahçelievler klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Bahçelievler klima arızası, Bahçelievler ikinci el klima alan yerler, Bahçelievler klima montaj, Bahçelievler klima servis ustaları, Bahçelievler klima servisi fiyat listesi, Bahçelievler klima montaj servisi, Bahçelievler klima teknik bakımı, Bahçelievler klima bakımı, Bahçelievler klima sökümü, Bahçelievler uygun klima servisi, Bahçelievler klima özel servisi, Bahçelievler klima bakım servisi, Bahçelievler klima servis şirketi, Bahçelievler ikinci el klima alanlar, Bahçelievler klima servisi fiyatları, Bahçelievler eski klima servisi, Bahçelievler özel klima servisi, Bahçelievler klima tamiri, Bahçelievler klima servis firmaları.