Büyükçekmece 19 Mayıs klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Büyükçekmece ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Büyükçekmece 19 Mayıs merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

19 Mayıs klima montaj servisi, 19 Mayıs klima sökümü, 19 Mayıs klima özel servisi, 19 Mayıs klima bakım servisi, 19 Mayıs ikinci el klima alan yerler, 19 Mayıs klima bakımı, 19 Mayıs klima montaj, 19 Mayıs klima servisi fiyatları, 19 Mayıs klima teknik bakımı, 19 Mayıs klima tamiri, 19 Mayıs klima servis ustaları, 19 Mayıs klima arızası, 19 Mayıs uygun klima servisi, 19 Mayıs klima servis firmaları, 19 Mayıs klima servis şirketi, 19 Mayıs klima servisi fiyat listesi, 19 Mayıs özel klima servisi, 19 Mayıs ikinci el klima alanlar, 19 Mayıs eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için 19 Mayıs ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

19 Mayıs klima tamir servisi, 19 Mayıs ikinci el klima satmak istiyorum, 19 Mayıs klima periyodik bakımı, 19 Mayıs klima ustası, 19 Mayıs klima parçası, 19 Mayıs klima servis firması, 19 Mayıs klima servis şirketleri, 19 Mayıs klima servis ustası, 19 Mayıs klima montajı, 19 Mayıs en iyi klima servisi, 19 Mayıs ucuz klima servisi, 19 Mayıs klima servisi ücret bedeli, 19 Mayıs klima servisi, 19 Mayıs klima yedek parçası, 19 Mayıs klima teknik servisi, 19 Mayıs kurumsal klima servisi, 19 Mayıs klima servisi ücretleri, 19 Mayıs klima servisleri, 19 Mayıs klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

19 Mayıs kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Büyükçekmece 19 Mayıs klimacı olarak Büyükçekmece ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.