Yenişehir klima teknik servisi, Yenişehir klima servis şirketleri, Yenişehir klima parçası, Yenişehir klima servis ustası, Yenişehir ikinci el klima satmak istiyorum, Yenişehir kurumsal klima servisi, Yenişehir klima servisi ücret bedeli, Yenişehir klima tamir servisi, Yenişehir klima periyodik bakımı, Yenişehir ucuz klima servisi, Yenişehir klima servisi, Yenişehir klima servisleri, Yenişehir klima ustası, Yenişehir klima yedek parçası, Yenişehir klima servis firması, Yenişehir en iyi klima servisi, Yenişehir klima demontaj, Yenişehir klima montajı, Yenişehir klima servisi ücretleri.

Beyoğlu Yenişehir klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Yenişehir merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yenişehir ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yenişehir kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Yenişehir klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yenişehir klima servis firmaları, Yenişehir eski klima servisi, Yenişehir ikinci el klima alanlar, Yenişehir klima servisi fiyatları, Yenişehir özel klima servisi, Yenişehir klima sökümü, Yenişehir klima arızası, Yenişehir klima özel servisi, Yenişehir klima teknik bakımı, Yenişehir uygun klima servisi, Yenişehir klima servis ustaları, Yenişehir ikinci el klima alan yerler, Yenişehir klima montaj servisi, Yenişehir klima tamiri, Yenişehir klima bakım servisi, Yenişehir klima servis şirketi, Yenişehir klima servisi fiyat listesi, Yenişehir klima montaj, Yenişehir klima bakımı.