Beyoğlu Yahya Kahya klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Yahya Kahya merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yahya Kahya klima servisi fiyatları, Yahya Kahya klima servis şirketi, Yahya Kahya klima montaj servisi, Yahya Kahya uygun klima servisi, Yahya Kahya klima teknik bakımı, Yahya Kahya klima servis firmaları, Yahya Kahya klima montaj, Yahya Kahya özel klima servisi, Yahya Kahya ikinci el klima alanlar, Yahya Kahya klima sökümü, Yahya Kahya klima özel servisi, Yahya Kahya klima bakımı, Yahya Kahya klima servisi fiyat listesi, Yahya Kahya klima arızası, Yahya Kahya klima servis ustaları, Yahya Kahya ikinci el klima alan yerler, Yahya Kahya klima tamiri, Yahya Kahya klima bakım servisi, Yahya Kahya eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yahya Kahya ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yahya Kahya klima ustası, Yahya Kahya klima servisleri, Yahya Kahya klima yedek parçası, Yahya Kahya ucuz klima servisi, Yahya Kahya en iyi klima servisi, Yahya Kahya klima parçası, Yahya Kahya klima periyodik bakımı, Yahya Kahya klima servisi, Yahya Kahya klima servisi ücret bedeli, Yahya Kahya klima montajı, Yahya Kahya ikinci el klima satmak istiyorum, Yahya Kahya klima servis ustası, Yahya Kahya klima tamir servisi, Yahya Kahya klima teknik servisi, Yahya Kahya klima servis firması, Yahya Kahya klima demontaj, Yahya Kahya klima servisi ücretleri, Yahya Kahya klima servis şirketleri, Yahya Kahya kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yahya Kahya kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Yahya Kahya klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.