Tepebaşı ikinci el klima satmak istiyorum, Tepebaşı klima servis ustası, Tepebaşı klima servisleri, Tepebaşı klima parçası, Tepebaşı klima teknik servisi, Tepebaşı ucuz klima servisi, Tepebaşı klima periyodik bakımı, Tepebaşı klima tamir servisi, Tepebaşı klima servisi ücret bedeli, Tepebaşı klima yedek parçası, Tepebaşı klima servis firması, Tepebaşı klima demontaj, Tepebaşı klima servisi ücretleri, Tepebaşı klima servis şirketleri, Tepebaşı en iyi klima servisi, Tepebaşı kurumsal klima servisi, Tepebaşı klima ustası, Tepebaşı klima servisi, Tepebaşı klima montajı.

Beyoğlu Tepebaşı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Tepebaşı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Tepebaşı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Tepebaşı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Tepebaşı klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Tepebaşı uygun klima servisi, Tepebaşı klima tamiri, Tepebaşı klima bakım servisi, Tepebaşı ikinci el klima alan yerler, Tepebaşı klima özel servisi, Tepebaşı ikinci el klima alanlar, Tepebaşı klima teknik bakımı, Tepebaşı klima servisi fiyatları, Tepebaşı klima bakımı, Tepebaşı klima montaj servisi, Tepebaşı klima sökümü, Tepebaşı özel klima servisi, Tepebaşı eski klima servisi, Tepebaşı klima servisi fiyat listesi, Tepebaşı klima montaj, Tepebaşı klima servis firmaları, Tepebaşı klima arızası, Tepebaşı klima servis ustaları, Tepebaşı klima servis şirketi.