Beyoğlu Tarlabaşı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Tarlabaşı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Tarlabaşı klima özel servisi, Tarlabaşı klima servis şirketi, Tarlabaşı klima sökümü, Tarlabaşı ikinci el klima alan yerler, Tarlabaşı klima bakımı, Tarlabaşı ikinci el klima alanlar, Tarlabaşı klima servis firmaları, Tarlabaşı klima tamiri, Tarlabaşı klima teknik bakımı, Tarlabaşı klima bakım servisi, Tarlabaşı klima servisi fiyatları, Tarlabaşı klima servisi fiyat listesi, Tarlabaşı eski klima servisi, Tarlabaşı klima arızası, Tarlabaşı özel klima servisi, Tarlabaşı klima servis ustaları, Tarlabaşı klima montaj, Tarlabaşı uygun klima servisi, Tarlabaşı klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Tarlabaşı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Tarlabaşı klima servis firması, Tarlabaşı klima servisi ücretleri, Tarlabaşı klima servisleri, Tarlabaşı klima periyodik bakımı, Tarlabaşı klima teknik servisi, Tarlabaşı klima servisi, Tarlabaşı klima montajı, Tarlabaşı kurumsal klima servisi, Tarlabaşı klima tamir servisi, Tarlabaşı klima yedek parçası, Tarlabaşı klima demontaj, Tarlabaşı klima ustası, Tarlabaşı klima servis şirketleri, Tarlabaşı ucuz klima servisi, Tarlabaşı ikinci el klima satmak istiyorum, Tarlabaşı en iyi klima servisi, Tarlabaşı klima servis ustası, Tarlabaşı klima servisi ücret bedeli, Tarlabaşı klima parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Tarlabaşı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Tarlabaşı klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.