Beyoğlu Sururi Mehmet Efendi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Sururi Mehmet Efendi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Sururi Mehmet Efendi klima bakımı, Sururi Mehmet Efendi eski klima servisi, Sururi Mehmet Efendi klima servisi fiyat listesi, Sururi Mehmet Efendi uygun klima servisi, Sururi Mehmet Efendi klima servisi fiyatları, Sururi Mehmet Efendi ikinci el klima alanlar, Sururi Mehmet Efendi klima servis firmaları, Sururi Mehmet Efendi klima teknik bakımı, Sururi Mehmet Efendi klima montaj, Sururi Mehmet Efendi klima servis şirketi, Sururi Mehmet Efendi klima arızası, Sururi Mehmet Efendi klima tamiri, Sururi Mehmet Efendi klima bakım servisi, Sururi Mehmet Efendi özel klima servisi, Sururi Mehmet Efendi klima servis ustaları, Sururi Mehmet Efendi klima özel servisi, Sururi Mehmet Efendi klima montaj servisi, Sururi Mehmet Efendi ikinci el klima alan yerler, Sururi Mehmet Efendi klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Sururi Mehmet Efendi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Sururi Mehmet Efendi klima demontaj, Sururi Mehmet Efendi klima servisi ücret bedeli, Sururi Mehmet Efendi kurumsal klima servisi, Sururi Mehmet Efendi en iyi klima servisi, Sururi Mehmet Efendi klima ustası, Sururi Mehmet Efendi klima periyodik bakımı, Sururi Mehmet Efendi klima teknik servisi, Sururi Mehmet Efendi klima servisi ücretleri, Sururi Mehmet Efendi klima servisi, Sururi Mehmet Efendi klima tamir servisi, Sururi Mehmet Efendi klima parçası, Sururi Mehmet Efendi ikinci el klima satmak istiyorum, Sururi Mehmet Efendi klima montajı, Sururi Mehmet Efendi klima servis firması, Sururi Mehmet Efendi ucuz klima servisi, Sururi Mehmet Efendi klima yedek parçası, Sururi Mehmet Efendi klima servisleri, Sururi Mehmet Efendi klima servis ustası, Sururi Mehmet Efendi klima servis şirketleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Sururi Mehmet Efendi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Sururi Mehmet Efendi klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.