Şehitmuhtar klima servis şirketleri, Şehitmuhtar klima yedek parçası, Şehitmuhtar klima tamir servisi, Şehitmuhtar kurumsal klima servisi, Şehitmuhtar klima periyodik bakımı, Şehitmuhtar klima servisleri, Şehitmuhtar en iyi klima servisi, Şehitmuhtar klima servisi, Şehitmuhtar klima demontaj, Şehitmuhtar klima montajı, Şehitmuhtar klima parçası, Şehitmuhtar klima servisi ücretleri, Şehitmuhtar ucuz klima servisi, Şehitmuhtar klima teknik servisi, Şehitmuhtar ikinci el klima satmak istiyorum, Şehitmuhtar klima servis ustası, Şehitmuhtar klima ustası, Şehitmuhtar klima servisi ücret bedeli, Şehitmuhtar klima servis firması.

Beyoğlu Şehitmuhtar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Şehitmuhtar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Şehitmuhtar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Şehitmuhtar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Şehitmuhtar klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Şehitmuhtar klima bakımı, Şehitmuhtar ikinci el klima alanlar, Şehitmuhtar klima servis ustaları, Şehitmuhtar klima özel servisi, Şehitmuhtar klima teknik bakımı, Şehitmuhtar klima arızası, Şehitmuhtar klima tamiri, Şehitmuhtar klima bakım servisi, Şehitmuhtar klima servisi fiyatları, Şehitmuhtar klima montaj, Şehitmuhtar uygun klima servisi, Şehitmuhtar klima sökümü, Şehitmuhtar klima servis şirketi, Şehitmuhtar klima servis firmaları, Şehitmuhtar özel klima servisi, Şehitmuhtar klima montaj servisi, Şehitmuhtar ikinci el klima alan yerler, Şehitmuhtar eski klima servisi, Şehitmuhtar klima servisi fiyat listesi.