Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Pürtelaş Hasan Efendi klima servis şirketi, Pürtelaş Hasan Efendi klima servisi fiyat listesi, Pürtelaş Hasan Efendi eski klima servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima sökümü, Pürtelaş Hasan Efendi klima montaj servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima bakımı, Pürtelaş Hasan Efendi uygun klima servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima teknik bakımı, Pürtelaş Hasan Efendi klima servisi fiyatları, Pürtelaş Hasan Efendi klima servis ustaları, Pürtelaş Hasan Efendi ikinci el klima alan yerler, Pürtelaş Hasan Efendi klima özel servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima tamiri, Pürtelaş Hasan Efendi klima bakım servisi, Pürtelaş Hasan Efendi ikinci el klima alanlar, Pürtelaş Hasan Efendi klima montaj, Pürtelaş Hasan Efendi klima servis firmaları, Pürtelaş Hasan Efendi klima arızası, Pürtelaş Hasan Efendi özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Pürtelaş Hasan Efendi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Pürtelaş Hasan Efendi ucuz klima servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima montajı, Pürtelaş Hasan Efendi klima parçası, Pürtelaş Hasan Efendi ikinci el klima satmak istiyorum, Pürtelaş Hasan Efendi klima servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima servis şirketleri, Pürtelaş Hasan Efendi en iyi klima servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima yedek parçası, Pürtelaş Hasan Efendi klima periyodik bakımı, Pürtelaş Hasan Efendi klima servisleri, Pürtelaş Hasan Efendi klima teknik servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima servis firması, Pürtelaş Hasan Efendi klima servisi ücretleri, Pürtelaş Hasan Efendi kurumsal klima servisi, Pürtelaş Hasan Efendi klima ustası, Pürtelaş Hasan Efendi klima demontaj, Pürtelaş Hasan Efendi klima servisi ücret bedeli, Pürtelaş Hasan Efendi klima servis ustası, Pürtelaş Hasan Efendi klima tamir servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Pürtelaş Hasan Efendi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Pürtelaş Hasan Efendi klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.